Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом

Забудовник здав будинок в експлуатацію без електропостачання
Depo.
30 листопада 2016 17:17
ФОТО: depo.ua
Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом
Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом

Показники споживання електроенергії з 40 квартир будинку № 56-а на вул. Академічній у Вінниці, збирає єдиний лічильник, а платять за електроенергію мешканці за комерційним тарифом по 2,5 грн за кіловат. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Загальну суму мешканці ділять порівну. За півроку заплачено понад 80 тисяч гривень. Крім того, стан, в якому перебуває електрична мережа, робить проживання в будинку небезпечним. Така ситуація склалася через те, що забудовник здав будинок в експлуатацію без електропостачання, а електрику мешканці отримують від старого трансформатора. 

Люди, які живуть у цій багатоповерхівці, називають будинок електричними джунглями.

"От такі у нас електричні джунглі. Бачите, замість ліан з вікон звисають кабелі. Ми кожної секунди під напругою. Кожної секунди може коротнути, і ми тут всі, 40 сімей, згоримо! І нікого це не цікавить, всім інстанціям байдуже", - каже власник однієї з квартир Андрій Дудник.

Будинок здали майже три роки тому. Провели воду і газ, а електрику – ні. Мешканці подали судовий позов проти забудовника і виграли суд, але його вимоги забудовник так і не виконав. 

Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом - фото 1Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом - фото 2Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом - фото 3Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом - фото 4Сорок вінницьких сімей живуть в "електричних джунглях" і платять за світло за комерційним тарифом - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах