Сьогодні у Вінниці: Презентація роману та театральна драма про любов

Афіша подій на вівторок, 1 листопада
Depo.
1 листопада 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Сьогодні у Вінниці: Презентація роману та театральна драма про любов
Сьогодні у Вінниці: Презентація роману та театральна драма про любов

Як повідомляє Depo.Вінниця, сьогодні, 1 листопада, о 10:00 на території Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни (вул. Пирогова, 109-а) відкриють алею писанок.

О 12:00 розпочнеться прес-конференція директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Миколи Неїлика щодо роботи аграрного сектору області. Місце проведення: Прес-центр Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, (Театральна, 14)

О 16:00 на сцені Вінницького музично-драматичного театру ім. М. Садовського поставлять романтичну драму за повістю Ольги Кобилянської "У неділю рано зілля копала...".

Сьогодні у Вінниці: Презентація роману та театральна драма про любов - фото 1

О 18:00 в книгарні "Є" (вул. Соборна, 89) стартує презентація роману Мирослава Лаюка "Баборня". 

Мирослава Лаюка добре знають як поета. А відтепер знатимуть і як прозаїка. Його перший роман "Баборня" Тарас Похасько називає "справді жахливим, страшним, безжальним, а тому й чудесним", а Владислав Троїцький каже, що це: "якесь дивовижне поєднання хорошого нахабства молодості з мудрістю і майстерністю зрілого художника". У "Баборні" є любов, драма, історія, детектив, психологічний нерв. А ще втрати і таємниці, згаяне життя і останні шанси (вдалі і не дуже) все переписати, старість, система, яка конструює життя, і життя, які ту систему боготворять чи пробують ламати.

Сьогодні у Вінниці: Презентація роману та театральна драма про любов - фото 2

О 22:00 в клубі "Планета MODA-BAR" розпочнеться вечірка "Friends Time".

Також сьогодні у кінотеатрах міста можна подивитись такі фільми: "Дім дивних дітей Міс Сапсан", "Інферно", "Доктор Стрендж", "Дівчина у потягу", "Джек Річер: Не відступай", "Колектор", "Чунгул", "Віджа. Походження Зла".

Повнометражні мультфільми: "Микита Кожум'яка","Тролі", "Собачі перегони". А також мультик для дорослих - "Повний розковбас".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця