Скільком вінничанам загрожує втрата субсидії

Один зі споживачів, який отримує субсидію, має борг близько 20 тисяч гривень

У Вінниці 345 отримувачів субсидії заборгували за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання і можуть втрати право на державну допомогу з оплати комунальних послуг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу "Вінницяміськтеплоенерго".

"Змінено строк несплати за комунальні послуги, після якого забиратимуть таку державну допомогу. Так, якщо ви заборгуєте за спожиті послуги 30 днів, субсидію втратите. Таке рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62. Цією постановою були прийняті зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", - повідомляє прес-служба "Вінницяміськтеплоенерго".

Один зі споживачів, який отримує субсидію, має борг близько 20 тисяч гривень. Загалом станом на ранок 8 лютого заборгованість населення перед КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" становить близько 79 млн грн..

У "Вінницяміськтеплоенерго" додають: якщо борг перевищує два місяці або ж 3000 гривень, підприємство готує справи до суду. Якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.

Нагадаємо, незабаром понад 40 тисяч вінничан отримають субсидію готівкою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця