Що вінницькі поліцейські робили в інтернаті в Нечуєві

Вінницькі поліцейські влаштували для вихованців спеціалізованого закладу в Нечуєві Ямпільського району цікавий і насичений пізнавальний день

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

В школі-інтернаті навчаються особливі діти – з багатодітних родин, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ранок для вихованців закладу почався із зарядки разом з бійцями батальйону «Вінниця» та керівником відділу ювенальної превенції Людмилою Кузнєцовою. Поліцейські особистим прикладом мотивували дітей до занять спортом. Школярі із задоволенням виконували вправи, а потім спостерігали за  прийомами рукопашного бою, спробували себе в ролі поліцейських, посиділи за кермом службового автомобіля, розпитували про особливості служби в поліції.

Діти мали можливість поспілкуватися з керівником ювенальної превенції обласного главку поліції, поставити гостям запитання на теми, які їх хвилюють.

"Діти розповідали про те, як вони живуть, як навчаються та виховуються, що їх цікавить, і яку мають мету. Започаткований нами проект "Почуємо кожного" успішно працює і допомагає дітям налагодити стосунки в родині і порозумітися з однолітками", - зазначає начальник ювенальної превенції обласного главку поліції Людмила Кузнєцова.

Нагадаємо, юні вінничани "приміряли" професію поліцейського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця