ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці

Які події та заходи зможуть відвідати вінничани в середу, 6 квітня
Depo.
6 квітня 2016 08:12
ФОТО: depo.ua
Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці
Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці

О 9:30 у залі засідань Вінницької облдержадміністрації  відбудеться зустріч керівництва області з делегацією Ясського повіту Румунії щодо активізації взаємин і обговорення перспектив подальшого співробітництва. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Об 11:00 у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбудеться прес-конференція начальника управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці Алли Лоби щодо актуальних питань пенсійного забезпечення громадян.

Об 11:20 у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Коцюбинського відбудеться знайомство румунської делегації з ВНЗ та його керівництвом, екскурсія до бібліотеки.

О 12:30 у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбудеться прес-конференція до Всесвітнього дня здоров’я, присвячена темі цукрового діабету.

О 14:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, 3-ій поверх) за участю директора видавництва "Дуліби", доктора історичних наук Марини Гримич відбудеться презентація книги Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіном".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця