UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Що потрібно знати вінничанам, які хочуть скористатися послугою "муніципальна няня"

У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради розповіли про внесені зміни та нагадали, як можна оформити компенсацію за послугу "муніципальна няня"

Що потрібно знати вінничанам, які хочуть…

Уряд ухвалив зміни до порядку компенсації вартості послуги "муніципальна няня". Тепер компенсацію зможуть отримати ті батьки та опікуни дитини, які працюють.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради. 

У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради розповіли про внесені зміни та нагадали, як можна оформити компенсацію за послугу "муніципальна няня". 

"Обов’язково має бути укладений договір у письмовій формі між отримувачем послуги "муніципальна няня" та самою нянею. Також потрібно подати певний перелік документів. З ним можна ознайомитися за посиланням. Хочу зазначити, що цією послугою вже користуються 382 вінничанина", - розповіла перша заступниця директора департаменту соціальної політики міськради Наталія Паламарчук. 

Внесеними змінами, зокрема, визначається, що:

• компенсація послуги "муніципальна няня" надається отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, дитиною, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, а також отримувачів, у яких одночасно народилось троє і більше дітей;

• компенсація послуги "муніципальна няня" надається, якщо один або обоє із батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи;

• компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду; 

• розмір компенсації за догляд за дитиною з інвалідністю становить два прожиткові мінімуми на дітей віком до шести років (набирає чинності з 01.01.2021р);

Щоб отримати послугу "муніципальна няня", потрібно звернутися до управління соціального захисту за місцем проживання . Варто відзначити, що в період продовження карантинних заходів прийом документів здійснюється тільки на умовах попереднього запису. Для отримання талону попереднього запису необхідно звернутися в Прозорі офіси: до управління соціального захисту населення (Правобережне) пр. Космонавтів, буд.30 (2 поверх), телефон для довідок 50-83-95, 50-83-92;  управління соціального захисту населення (Лівобережне) вул. Замостянська, буд.7 (2 поверх), телефон для довідок 50-86-72,50-86-77.  

Нагадаємо, проект "Муніципальна няня"  почав діяти в Україні торік. 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"