UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

“Щедрик” по-новому: Вінницькі нацгвардійці влаштували грандіозний різдвяний концерт

Окрім "Щедрика", військові музиканти зіграли також "Jingle Bell Rock", "Last Christmas", "All I want for Christmas is you" та українську колядку "Свята тиха ніч"

“Щедрик” по-новому: Вінницькі нацгвардій…

Вінницькі нацгвардійці зіграли власну версію відомої на весь світ колядки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу військової частини 3008 Національної гвардії України.

Грали нацгвардійці в одному із торгових центрів Вінниці. Композицію виконували 13 музикантів і двоє солістів оркестру.

"Це вперше ми виконали для вінничан "Щедрик". Таким чином ми вітаємо вінничан та гостей міста з прийдешніми новорічними святами. Ми збагатилися різдвяним репертуаром. Це не тільки хіти сучасної європейської музики, а саме пісні на різдвяну тематику. Перед тим, як взятися за твір, слухали записи десятків виконань новорічно-різдвяної щедрівки Леонтовича. З поміж них найбільше запам’яталася американська група "Пентатонікс". Вокалісти акапельно виконують кавер-версії на відомі твори. Дуже гарним є їхнє аранжування нашого "Щедрика"", – повідомив начальник оркестру військової частини 3008 лейтенант Дубинчук.

Окрім "Щедрика", військові музиканти зіграли також "Jingle Bell Rock", "Last Christmas", "All I want for Christmas is you" та українську колядку "Свята тиха ніч".

"Я вважаю, що в цей час музика повинна лунати звідусюди. Від наших військових це чути дуже приємно. Чудове виконання, ми всі в захваті. Ми випадково тут опинилися, але розуміємо, що приїхали недаремно", – сказала гостя міста Людмила.

Після святкового виступу військові фотографувалися з усіма охочими.

Нагадаємо, до 140-річчя композитора в селі Марківка, де збереглася садиба його батька, в якій Леонтовича було убито, висадили "Діброву Леонтовича". Тут же відновили могилу композитора та реконструювали його музей, приміщення якого тривалий час було занедбане. Серед експонатів музею - старовинне сімейне піаніно, на якому грав композитор та його діти.

На могилі композитора встановили пам'ятник "Щедрику". В селі, де Леонтович проживав вісім років, щороку проводять фестиваль "Шершні Леонтовича". В такий спосіб активісти привертають увагу до збереження історичної спадщини, адже будинок композитора - в аварійному стані.

Крім того вінничани встановили рекорд України, виконавши більше сотні творів композитора. Понад триста хористів Вінниці разом співали славнозвісний "Щедрик" в обробці Миколи Леонтовича, а перші сто років від дня першого публічного виконання найвідомішої у світі різдвяної мелодії у Вінниці відзначили флешмобом #Щедрик100Challenge.

У центрі Тульчина митці створили цілий "Леонтович Арт Квартал", тут же на початку червня відкрили скульптурну композицію, яка тричі на день "грає" "Щедрика". У Вінниці на Європейській площі "Щедрик" теж лунає тричі на день у виконанні головного годинника міста, що на вінницькій Вежі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme