Шахраї дурили вінничан, які шукали житло

Злочинна група "засвітилася" у Вінниці, Львові і Києві
Depo.
26 жовтня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua
Шахраї дурили вінничан, які шукали житло
Шахраї дурили вінничан, які шукали житло

Група квартирних наживалася на вінничанах, по кілька разів здаючи одну й ту ж квартиру різним людям. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку спільноти "Риелторы — зло".

"Шахраї – Заїка Віталій (він же Шепелев Артур) Гинда Аліса і Гинда Олег. Знаходять своїх жертв у соцмережах. Винаймають квартир подобово, а перездають їх на тривалі терміни. У вересні ця компанія перездавала квартир у Вінниці і Львові. Вчора приїхали в Київ і вже перездали одну квартиру", – йдеться у повідомленні.

Враховуючи, що це не єдиний вирадок афер на ринку нерухомості, українці збирають підписи під петицією до президента, в якій просять урегулювати на законодавчому рівні питання оренди житла. 

Шахраї дурили вінничан, які хотіли винайняти квартиру  - фото 1Шахраї дурили вінничан, які хотіли винайняти квартиру  - фото 2Шахраї дурили вінничан, які хотіли винайняти квартиру  - фото 3Шахраї дурили вінничан, які хотіли винайняти квартиру  - фото 4Шахраї дурили вінничан, які хотіли винайняти квартиру  - фото 5

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах