Що відповіли вінничанці, якій заважають пенсіонери в громадському транспорті

Міський голова вважає, що пропозиції авторки петиції не можуть бути запроваджені, оскільки порушуватимуть чинне законодавство

Вінницька міська рада відповіла на петицію вінничанки Дар'ї Пастух, яка пропонувала скасувати або хоча б обмежити пільговий проїзд пенсіонерів у муніципальному транспорті міста, передає Depo.Вінниця.

Міський голова Сергій Моргунов вважає, що пропозиціїне можуть бути запроваджені, оскільки порушуватимуть чинне законодавство.

"Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 року № 354 "Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування" та від 16.08.1994 року № 555 "Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354", які є чинними на сьогоднішній день, пенсіонери за віком та інваліди мають право на безплатний проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах на підставі посвідчення, яке підтверджує відповідний статус та в якому зазначено групу інвалідності. Таким чином, враховуючи вищезазначені нормативні документи для обмеження часу безкоштовного проїзду пільговим категоріям громадян м. Вінниці в години пік у міському пасажирському транспорті немає підстав", – відповідає мер.

Додамо, що петиція викликала бурхливе обговорення у соцмережах.

Нагадаємо, вінничанка пропонувала скасувати або обмежити певними годинами пільгове перевезення пенсіонерів у громадському транспорті міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook