Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам'янці-Подільському, лікуватимуть у Вінниці

Двоє його побратимів, яких осколки поранили менше, продовжать лікуватися у хмельницькому шпиталі
Depo.
5 грудня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам
Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам'янці-Подільському, лікуватимуть у Вінниці

Із міської лікарні Кам'янця-Подільського до Вінницького військового шпиталю доправили одного із трьох поранених під час навчань на полігоні, передає кореспондент Depo.Вінниця.

Полковник центру розмінування ЗСУ отримав найбільше осколкових поранень в результаті вибуху після завершення навчань на базі 48-ї інженерної бригади, де проводилися збори командирів і начальників усіх рівнів підрозділів оперативного забезпечення ЗСУ.

П'ятигодинну дорогу поранений у супроводі військових медиків Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону переніс добре. Тепер відновлюватиме здоров'я у відділенні судинної хірургії. Стан бійця лікарі оцінюють як середньої важкості, однак стабільний.

Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам'янці-Подільському, доправлено до Вінниці - фото 1

Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам'янці-Подільському, доправлено до Вінниці - фото 2

Сапера, якому найбільше дісталося під час вибуху на полігоні в Кам'янці-Подільському, доправлено до Вінниці - фото 3

"Транспортували його на "лежачій" каталці, всю потрібну інфузійну терапію забезпечував наш реанімобіль. Цивільні колеги до нашого приїзду повністю стабілізували стан пацієнта. На даний момент він не потребує оперативного втручання. У нього було ізольоване пошкодження плечевої артерії внаслідок потрапляння осколка, але рука функціонує. Наразі ні життю, ні здоров'ю його ніщо не загрожує" , - наголосив лікар відділення судинної хірургії, старший лейтенант Володимир Трохименко.

Скільки триватимуть лікування та реабілітація, лікарі не знають.

"Прогнозувати не беремося, оскільки кожна людина - це індивідуальність і загоюються рани по-різному, але наш новий пацієнт перебуватиме у відділенні судинної хірургії, оскільки немає потреби госпіталізувати його в реанімацію”, - зауважив хірург.

Двох військовослужбовців, які отримали менш складні осколкові поранення м'яких тканин, вінницькі медики залишили на лікування у Хмельницькому військовому шпиталі. Їхній стан лікарі оцінюють ближче до задовільного.

"Хлопці не в лежачому стані, самостійно пересуваються, у них - поранення м'яких тканин", - каже Володимир Трохименко.

Поранені бійці - досвідчені військовослужбовці, двоє із них виконували миротворчу місію в Афганістані (служили там саперами). Більше того, всі троє - учасники АТО. Нині за фактом травмування порушено кримінальну справу, триває досудове слідство, каже прес-офіцер регіонального медіа-центру ЗСУ Андрій Агєєв.

Нагадаємо, 1 грудня троє військових Центру розмінування ЗСУ у Камянець-Подільському підірвалися під час навчань. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця