ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самотнім вінничанам пропонують пільгові кредити на житло

Державні програми кредитування досі залишаються малопопулярними
Depo.
4 вересня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua
Самотнім вінничанам пропонують пільгові кредити на житло
Самотнім вінничанам пропонують пільгові кредити на житло

Пільгове довготермінове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво та придбання житла під 17,1% річних пропонує Держмолодьжитло, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.

Оформити кредит можуть молоді люди віком до 35 років, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Перший обов'язковий внесок - 10% вартості майна. Середній місячний платіж длясімї з трьох осіб (квартира 83 м2) складає 8785 грн.

З початку року у Вінницькій області програмою пільгового довготермінового кредитування скористалось лише дві сім'ї на суму 714 869,00 гривень. Не зважаючи на відсутність особливого інтересу усвінничан до даної програми, чиновники продовжують переконувати у її перевагах.

"Відповідно до діючого порядку надання довгострокових пільгових молодіжних кредитів за рахунок бюджетних коштів збережено пільги, за якими позичальник, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом; позичальникові, який має двох дітей, крім того, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов'язань за кредитом на момент застосування пільги; позичальникові, який має трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов'язань за кредитом на момент застосування пільги. Після отримання зазначені пільги зберігаються за позичальниками на весь період сплати кредит" - зазначив керівник Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Руслан Мельник.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.