Самбіст із райцентру на Вінниччині здобув "золото" на Кубку Європи з бойового самбо

Загалом у турнірі виступили самбісти із 14 європейських країн

Самбіст із райцентру на Вінниччині здобу…

Житель селища Оратів, що на Вінниччині, Петро Давиденко отримав золоту медаль на Кубку Європи з бойового самбо. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку Оратівської ОТГ.

Давиденко виборов золото у категорії до 90 кг. Тренує спортсмена Микола Беренгович.

Українську команду на цих змаганнях, які відбувалися в Карлових Варах (Чехія) представляли 12 спортсменів. Усі вони поверну3лися додому з нагородами (5 золотих, 4 срібні і 3 бронзові медалі).  Загалом у турнірі виступили самбісти із 14 європейських країн.

Нагадаємо, нетитулований гирьовик з Вінниччини став чемпіоном світу серед ветеранів.