Росіяни завадили вінницьким футзалістам здобути медалі ДіаЄвро

Половину збірної України на чемпіонаті Європи складали гравці з міста над Бугом

Росіяни завадили вінницьким футзалістам…

В місті Клуж-Напока (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з футзалу серед діабетиків ДіаЄвро-2015, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Збірна України була сформована з гравців Києва, Вінниці, Житомира та Чернігова. Рівно половину її складали вінничани: Сергій Дерегриб, Олексій Затравкін, Дмитро Марченков, Дмитро Морозов та Дмитро Кирницький.

На жаль, наша команда не подолала бар'єр групового турніру і подальшу боротьбу за медалі вже не вела. В підсумку - 12-е місце серед 16-и команд.

На груповому етапі Україна виграла у Сербії з рахунком 2:0, зіграла з Португалією внічию - 3:3 і програла Росії - 0:3, що завадило вийти до плей-офф. У "втішному фіналі" за 9 - 12 місця українці зіграли внічию зі Словаччиною - 2:2 і програли Болгарії з рахунком 1:4.

Поїздку вінницьких футболістів-діабетиків на чемпіонат Європи підтримали головний лікар Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру Пилип Прудиус і президент благодійного фонду "Здорова нація" Вадим Кудіяров.

"Прикро, що наша збірна не дотягнула до медалей. Водночас зауважу, що навіть участь футболістів-діабетиків у відповідальних змаганнях - їх особисте досягнення, і тому ми щиро раді за них. До того ж, у нашій групі були зібрані одні з найсильніших команд чемпіонату", - сказав Вадим Кудіяров.