ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Роботу Офісу реформ у Вінницькій області визнано незадовільною

У експертів від громадських рад Вінниччини маса зауважень до проекту Перспективного плану об'єднання територіальних громад
Depo.
3 червня 2015 12:07
ФОТО: depo.ua
Роботу Офісу реформ у Вінницькій області визнано незадовільною
Роботу Офісу реформ у Вінницькій області визнано незадовільною

Як повідомляє Вінниця.depo.ua, під час нещодавнього громадського обговорення Перспективного плану об'єднання територіальних громад, представники Громадської Ради при облдержадміністрації, Громадської ради про облраді та Політико-консультативної ради висловили сумніви щодо строків реалізації першого етапу плану. Якщо його не буде завершено до 5 червня, то регіон може недоотримати 225 мільйонів гривень.

Така ситуація склалась через те, що в проекті Перспективного плану значна частина спроможних громад визначена з порушенням вимог затвердженої Методики. Відтак експерти сумніваються щодо доцільності поділу деяких районів. Також вони наголошують, що в області мало уваги приділяється проведенню ефективної просвітницької роботи, через що люди на місцях не отримують необхідну інформацію про майбутнє об'єднання громад. Саме інформування жителів громад є основною функцією регіонального Офісу реформ.

Нагадаємо, 15 травня 2015 року при Вінницькій облдержадміністрації було створено дорадчий орган - регіональний Офіс реформ. Подібні офіси з'явились у кожній області України. Їхнє завдання - допомагати облдераждміністраціям проводити реформи. Представники Офісу реформ мають пояснювати громадськості, як проходитиме децентралізація влади на місцевому рівні, які позитивні зміни дасть реформа.