ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Результати вінничан по ЗНО кращі, ніж минулого року

Представники ОПОРИ: відсоток порушень - одна тисячна
Depo.
17 червня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua
Результати вінничан  по ЗНО кращі, ніж минулого року
Результати вінничан по ЗНО кращі, ніж минулого року

Громадянська Мережа ОПОРА підбила попередні підсумки спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО) у Вінницькій області. Повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua. Цьогорічні особливості зовнішнього незалежного оцінювання загалом не вплинули на підготовку та проведення тестування. Нагадаємо, новацією цьогорічного ЗНО була наявність двох рівнів завдань з української мови та літератури - базового та поглибленого.

Цього року є позитивні зміни у організаційному плані проведення ЗНО. Зокрема, учні менше запізнювались на тестування, особливо ті, хто добирався з сільської місцевості. Всі педагоги були гарно підготовленими до організації проведення ЗНО. Серед основних порушень, як і в попередні роки, залишається наявність в учасників мобільних телефонів та інших технічних приладів.

Під час ЗНО з української по Вінницькій області було зафіксовано 14 випадків. По Житомирській та по Хмельницькій жодного такого випадку не було. Якщо взяти загальну кількість учасників ЗНО з української - майже 289 тисяч, то порушень серед них було лише 326, тобто одна тисячна відсотка.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.