Рейтинг губернаторів: голова Вінницької ОДА Коровій розтрачує досягнення

В традиційному рейтингу очільників регіонів Валерій Коровій посідає п'яте місце
Depo.
12 вересня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
Рейтинг губернаторів: голова Вінницької ОДА Коровій розтрачує досягнення
Рейтинг губернаторів: голова Вінницької ОДА Коровій розтрачує досягнення

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Ділову Столицю

Відповідно до рейтингу видання, у підсумку розвитку регіонів в першому півріччі губернатор Вінницької області Валерій Коровій набрав 39 балів і зберіг п'яте місце.

Рейтинг губернаторів: Коровій розтрачує досягнення - фото 1

Область має найнижчу інфляцію, входить в п'ятірку кращих по динаміці будівництва. Але деякі її успіхи послаблюються. Так, за динамікою сільського господарства Вінниччина була лідером в першому кварталі, посіла друге місце за півріччя, але за підсумками семи місяців опустилася на шосту позицію. За динамікою роздрібної торгівлі область була третьою за півріччя, а за підсумками січня-липня опинилась в середині списку.

При цьому в першому півріччі Вінниччина увійшла до п'ятірки регіонів, які допустили найбільше скорочення чисельності штатних працівників, і в шістку - з падіння промислового виробництва. Дані за січень-липень говорять про особливо сильному спаді в хімічній промисловості (на 35,2%) і у виробництві електроенергії (на 32,1%).

Додамо, що для формування рейтингу порівнюються показники мирних регіонів України по 24 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів.