ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ВДПУ визначились з ректором, - керувати вишем буде Наталія Лазаренко

Новообраний керівник педагогічного університету виконувала обов'язки ректора більше трьох місяців
Depo.
29 вересня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua
У ВДПУ визначились з ректором, - керувати вишем буде Наталія Лазаренко
У ВДПУ визначились з ректором, - керувати вишем буде Наталія Лазаренко

Перемогу у виборах ректора Вінницького державного педагогічного університету отримала Наталія Лазаренко. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Ректором ВДПУ стала Наталія Лазаренко - фото 1

Її кандидатуру підтримали 312 виборців. Загалом же, за даними виборчої комісії, у голосуванні взяли участь 587 осіб, 16 не з`явились.

При цьому голоси виборців розподілилися таким чином:
Юрій Легун - 81
Олександр Криворучко - 81
Григорій Денисик - 67
Володимир Заболотний - 21
Ірина Руснак - 21
Не підтримали жодного кандидата двоє виборців, ще два бюлетені визнані недійсними.

"Треба продовжувати працювати далі. Я чотири місяці виконувала обов`язки ректора, і ці чотири місяці мають вилитися у продовження плідної роботи на користь рідного університету, щоб він посів найвище місце серед педагогічних вишів. Також я буду реалізовувати програму, яку демонструвала, тому що я маю відповідати за кожне слово, яке я там написала", - каже новообраний ректор.

Відповідно до Закону України Про вищу освіту, протягом місяця Міністерство зобов`язане укласти із Наталею Лазаренко п`ятирічний контракт. Втім, скоріше за все, офіційний ректор у педуніверситеті з`явиться раніше.

"Як правило, у нас це займає тиждень - десять днів, - зазначив начальник відділу з керівними кадрами управління роботи з персоналом та керівними кадрами Міністерства освіти та науки України Євген Буліменко. - Є новий ректор, і це дуже нас радує, тому що такий університет не може довгий час бути обезголовлений".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.