ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник Моргунова просить посиленої уваги до порушень правил паркування

Особливо обурюють автора петиції випадки, коли водії не лише порушують правила паркування, а й зневажають пам'ять Героїв

Depo.
5 грудня 2018 17:55
ФОТО: depo.ua

Радник вінницького міського голови Віктор Перлов зареєстрував петицію з проханням активніше протидіяти порушенням правил паркування, передає Depo.Вінниця.

"У м. Вінниця стали масовими порушення водіями правил паркування. Якщо деякі з них лише створюють незручності для містян, то значна частина порушень загрожує нормальній роботі громадського транспорту (наприклад, паркування поблизу зупинок - ускладнюється рух ГТ) та несуть загрозу для життя і здоров'я громадян (паркування перед пішохідними переходами, перехрестями та виїздами з дворів - обмежується оглядовість, що може стати причиною ДТП)", - пише Перлов.

Особливо обурюють автора петиції випадки, коли водії не лише порушують правила паркування, а й зневажають пам'ять Героїв.

"Найбільш кричущими виглядають випадки паркування на пішохідному фонтані площі Костянтина Могилка і Майдані Героїв Небесної Сотні - вони сповнені зневагою до пам'яті героїв. Патрульна поліція не має ресурсів займатись питанням паркування у місті, тому ухвалений Верховною Радою "закон про паркування"* надав можливість муніципалітетам створювати власні служби інспекторів з паркування - подібні служби вже активно працюють у Львові та Києві", – йдеться далі в тексті петиції.

Як фахівець з організації дорожнього руху, Перлов сформулював своє бачення профілактики подібних порушень.

"Для наведення ладу у царині паркування міста пропоную:

1. Надати Муніципальній поліції м. Вінниця функції інспекторів з паркування.

2. Придбати муніципальний евакуатор (маніпулятор) для оперативного евакуювання автомобілів, що припарковані з порушенням ПДР та створюють перешкоди для інших учасників руху.

3. Додати до функцій міського ситуаційного центру виявлення порушень правил паркування", - радить Перлов.

Збір підписів триватиме ще 14 днів.

Нагадаємо,у Вінниці активісти боролися з тими, хто "паркується, як мудак".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook