П’ятеро хворих на СOVID-19 жителів Вінниччини перебувають у тяжкому стані
41 пацієнт з коронавірусом лікується стаціонарно, 25 – амбулаторно
- Вінниця
-
4 квітня 2020 14:21

П’ятеро жителів Вінниччини, які лікуються від коронавірусної інфекції, перебувають у тяжкому стані. Про це сьогодні, 4 квітня, під час брифінгу повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, передає Depo.Вінниця.
"Станом на 10.00 суботи у Вінницькій області зареєстровано 148 підозр на коронавірусну інфекцію. Лабораторно підтверджено на цю годину вже 66 випадків СOVID-19, в тому числі, у шести дітей (двох у Вінниці, одного – в Чернівецькому і трьох у Гайсинському районах). У 75 випадках коронавірус не виявлено, зразки від 7 осіб ще досліджуються", – повідомив Скальський.
Най більше хворих – 47 – у Вінниці, вісім випадків СOVID-19 зафіксовано у Гайсині, по два – у Вінницькому, Крижопільському, Хмільницькому і Жмеринському районах, по одному – в Чернівецькому і Липовецькому і в Ладижині.
41 пацієнт з коронавірусом лікується стаціонарно, 25 – амбулаторно. У стабільно тяжкому стані четверо дорослих пацієнтів і одна дитина.
Нагадаємо, у Ладижині одужала пацієнтка, яка хворіла на COVID-19.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально