Проїзд у Вінниці може подорожчати

На виконкомі міської ради розглянули прохання перевізників підвищити плату за проїзд
Depo.
29 січня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua
Проїзд у Вінниці може подорожчати
Проїзд у Вінниці може подорожчати

У Вінницькій міські раді розглядають питання щодо подорожчання проїзду у муніципальному транспорті та маршрутних таксі, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.

Вінницькі маршрутники вже неодноразово зверталися до міської ради з проханням переглянути тарифи на проїзд. Аргументують це тим, що зросла вартість обслуговування машин: запчастин, матеріалів, пального. Підтримує такі зміни і керівництво комунального підприємтва "Вінницька транспортна компанія", оскільки з початку року проїзд пільговиків їм ніхто не відшкодовує. 

"В зв'язку з невизначеністю державного фінансування по перевезеннях пільгових категорій громадян підприємство може опинитись у скрутному становищі. Цими пільгами у місті користується 120 тисяч людей. Діючі тарифи на проїзд були затверджені ще в 2014 році, за цей період всі складові тарифу значно зросли," - зазначив директор Департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Олексій Пидоченко.

Мер міста Сергій Моргунов зазначив, що жодних рішень міська рада примати не буде без попереднього аналізу показників і розрахунків усіх складових. До того ж, треба обов'язково дочекатися рішення Уряду з цього питання. 

Наразі вартість проїзду у трамваях та тролейбусах Вінниці складає 2.00 грн. В муніципальниз автобусах - 2,5 грн. В маршрутних таксі - від 2,5 до 3.00 грн.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця