Проросійським артистам заборонили приїздити з концертами у Вінницю

Щоправда заборона носить лише рекомендаційний характер
Depo.
25 серпня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua
Проросійським артистам заборонили приїздити з концертами у Вінницю
Проросійським артистам заборонили приїздити з концертами у Вінницю

Сьогодні, 25 серпня, виконавчий комітет Вінницької міськради прийняв рекомендаційне рішення про заборону виступів зірок шоу-бізнесу, які дають концерти чи беруть участь у теле- і радіопередачах на Росії, в анексованому Криму та в окупованих районах Донецької та Луганської областей, передає кореспондент Depo.Вінниця

"Організаторам концертної діяльності на території міста рекомендовано не проводити у Вінниці концертно-розважальних заходів за участю представників українського та іноземного шоу-бізнесу, які брали участь у концертах, теле- і радіопередачах, інших розважальних заходах на території Російської Федерації, в анексованому Криму й окупованих районах Донецької та Луганської областей під час фактичної російсько-української війни, а також, які пропагують сепаратизм в Україні", - йдеться у рішенні виконкому. 

За словами заступника директора департаменту правової політики Вінницької міської ради Руслана Шведа, поки списку артистів, які потрапили під заборону немає.

"На даний час переліку артистів немає, це буде вирішуватися по мірі надходжень. Департамент культури міської ради буде здійснювати моніторинг концертно-розважальних заходів і проводити роз’яснювальну роботу. Рішення носить рекомендаційний характер, а не зобов’язальний. І остаточні рішення будуть приймати організатори заходів і підприємства, на базі яких плануються такі виступи", - зауважив Швед.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця