Прокурор Вінниці може "попрощатися" з посадою

Також можуть "захитатися" стільці під його заступниками та прокурором міста Жмеринка
Depo.
29 січня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua
Прокурор Вінниці може "попрощатися" з посадою
Прокурор Вінниці може "попрощатися" з посадою

Вчора, 28 січня, Вінницький окружний адміністративний суд задовільнив позов Олександра Мартинюка, який оскаржував результати конкурсу на вакантні посади керівників місцевих прокуратур, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на real-vin.

Мартинюк був одним з учасників конкурсу на посаду прокурора Вінниці, але не пройшов завершального етапу - співбесіди. Як відомо, після проведення конкурсу прокурором міста став Олександр Гуцол.

Суд відмінив рішення конкурсної комісії Київського регіонального центру тестування. Ним визначалися фіналісти конкурсу на посаду прокурора Вінниці та його замів, серед яких Генпрокурор Шокін вибирав остаточні кандидатури.

Поки що вінницький прокурор та його заступники залишаються на місцях, адже рішення суду можуть оскаржити в апеляції. Але якщо апеляційний суд підтвердить рішення ВОАС і воно вступить в законну силу, тоді накази про призначення нових керівників будуть скасовані. Але не автоматично. Це має бути або ініціатива Генпрокурора Шокіна, або рішення ще одного суду. Комісія ж, у свою чергу, зобов'язана буде провести четвертий етап конкурсу заново.

Також нещодавно ВОАС скасував підсумки конкурсу на вакантну посаду керівника Жмеринської прокуратури. 

Основні зауваження до комісії в тому, що її члени не дотримались вимог Положення про порядок проведення чотирирівневого конкурсу. Згідно нього, комісія може приймати рішення за умови присутності на засіданні не менше двох третіх сформованого складу. Комісія складається з шести чоловік. А на співбесіді фактично були присутніми лише троє. Тобто більшосьі для прийняття рішення не було. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця