Прокурор вимагає взяти Шевцова під варту

У Вінницькому міському суді продовжився розгляд справи екс-очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова

Прокурор Олексій Соловйов зачитав клопотання про застосування міри запобіжного заходу Антону Шевцову у вигляді тримання під вартою, повідомляє Depo.Вінниця з  посиланням на Vlasno.info.

Своє клопотання прокурор аргументував тим, що Шевцов може переховуватися або чинити тиск на свідків. Поліцейський відреагував на заяву обурено, а його адвокати намагались завадити зачитуванню клопотання.  

"У березні 2014 року я звільнився з органів. На параді я був як простий громадянин. І підтримував я не Путіна, а свого дідуся, якого глибоко поважаю. Це не клопотання, а фарс", - заявив Шевцов.

Адвокати у свою чергу подали клопотання про допит у суді єдиного свідка затримання Шевцова. Таке клопотання вони подавали і вчора під час розгляду справи щодо законності затримання Шевцова і тримання його під вартою, проте суддя Андрій Михайленко його відхилив.

Нагадаємо, відучора колишньому очільнику вінницької обласної Нацполіції Антону Шевцову обирають міру запобіжного заходу. Захисники поліцейського тричі заявляли відвід суддям, в результаті чого справа затягнулася до вечора. А під час останнього засідання Шевцову стало зле і його госпіталізували прямо із зали суду. Слухання справи продовжили сьогодні вранці, але під час засідання Шевцов знов поскаржився на погане самопочуття і до нього повторно викликали медиків.

14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області

В четвер, 17 березня, СБУ затримала звільненого копа Шевцова при спробі втікти на Росію.

В п'ятницю, 18 березня, у Вінницькому міському суді відбувся розгляд скарги про незаконність затримання та тримання під вартою Антона Шевцова. Екс-начальник вінницької Нацполіції увійшов до судової зали із посмішкою на обличчі.

Слідчий суддя Вінницького міського суду Андрій Михайленко відмовив у задоволенні скарги щодо незаконного затримання та тримання під вартою екс-начальника обласного управління Нацполіції.

Згодом Антону Шевцову було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 – Державна зрада. Матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У суботу, 19 березня, розпочався розгляд другої скарги захисту Шевцова щодо незаконності його арешту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця