Прокурор просить для Хорта сім років тюрми

Апеляційний суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги адвокатів Юрія Павленка до 30 листопада
Прокурор просить для Хорта сім років тюрми
Прокурор просить для Хорта сім років тюрми

Сьогодні, 14 листопада, Апеляційний суд Вінницької області оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги адвокатів Юрія Павленка (Хорта) до 30 листопада. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

Вінницький міський суд засудив Юрія Павленка на чотири з половиною роки. Суддя під час складення вироку перекваліфікувала обвинувачення: Хорта засуджено не за масові заворушення, а за хуліганство.  

Адвокат Павленка Валерій Палій у судових дебатах сказав, що була політична команда не відпускати його підзахисного на волю.

"Юрій Павленко не може бути хуліганом. Він – політичний борець. Шановний суд, Ваш обов'язок – скасувати цей ганебний вирок від першого квітня 2016 року. Заради всього святого, припиніть це, або передайте справу в суд першої інстанції", – наполягав Палій.

Адвокат Бонюк підтримує думку Палія.

"213 гривень коштували розірваний портрет Президента та рамка. Але портрет, згідно вироку, знаходиться поза формулою обвинувачення та у вироку не фігурує. Тому мова про цю матеріальну шкоду не може йти. Він вчинив дрібне хуліганство. За це його і треба карати. Прошу вирок скасувати, Павленка виправдати, а провадження закрити", – аргументував Бонюк.

Прокурор переконаний, що вирок складений об'єктивно, і просить залишити його в силі, а Павленка визнати винним і призначити покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Першою судовою інстанцією Хорта було засуджено на чотири з половиною роки позбавлення волі. Майже два роки, які він провів у СІЗО, за "законом Савченко", будуть враховані при відбуванні покарання. 

Читайте також: В'язниця не завадила вінницькому Хорту закохатися

Більше новин Вінниці та області читайте на