Прокурор просить для Хорта сім років тюрми

Апеляційний суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги адвокатів Юрія Павленка до 30 листопада
Depo.
14 листопада 2016 17:26
ФОТО: depo.ua
Прокурор просить для Хорта сім років тюрми
Прокурор просить для Хорта сім років тюрми

Сьогодні, 14 листопада, Апеляційний суд Вінницької області оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги адвокатів Юрія Павленка (Хорта) до 30 листопада. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

Вінницький міський суд засудив Юрія Павленка на чотири з половиною роки. Суддя під час складення вироку перекваліфікувала обвинувачення: Хорта засуджено не за масові заворушення, а за хуліганство.  

Адвокат Павленка Валерій Палій у судових дебатах сказав, що була політична команда не відпускати його підзахисного на волю.

"Юрій Павленко не може бути хуліганом. Він – політичний борець. Шановний суд, Ваш обов'язок – скасувати цей ганебний вирок від першого квітня 2016 року. Заради всього святого, припиніть це, або передайте справу в суд першої інстанції", – наполягав Палій.

Адвокат Бонюк підтримує думку Палія.

"213 гривень коштували розірваний портрет Президента та рамка. Але портрет, згідно вироку, знаходиться поза формулою обвинувачення та у вироку не фігурує. Тому мова про цю матеріальну шкоду не може йти. Він вчинив дрібне хуліганство. За це його і треба карати. Прошу вирок скасувати, Павленка виправдати, а провадження закрити", – аргументував Бонюк.

Прокурор переконаний, що вирок складений об'єктивно, і просить залишити його в силі, а Павленка визнати винним і призначити покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Першою судовою інстанцією Хорта було засуджено на чотири з половиною роки позбавлення волі. Майже два роки, які він провів у СІЗО, за "законом Савченко", будуть враховані при відбуванні покарання. 

Читайте також: В'язниця не завадила вінницькому Хорту закохатися

Більше новин Вінниці та області читайте на