ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Профтехучилища Вінниччини оновлюють матеріально-технічну базу за власний рахунок

Профтехучилища області заробили за перше півріччя цього року понад 16 мільйонів гривень
Depo.
10 серпня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua
Профтехучилища Вінниччини оновлюють матеріально-технічну базу за власний рахунок
Профтехучилища Вінниччини оновлюють матеріально-технічну базу за власний рахунок

Доходи від виробничої діяльності профтехучилищ Вінницької області в І півріччі 2015 року склали понад 16 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Вінниця з посилання на прес-службу обласної адміністрації.

За зароблені кошти профтехучилища оновлюють матеріально-технічну базу. Зокрема, капітально відремонтовані 2 спортивні зали у ДНЗ "ВПУ №7 м.Вінниця" та у ДНЗ "Професійний ліцей сфери послуг". Погребище придбано сучасний трактор - Нью Холанд (New Holland), вартістю понад мільйон гривень. Всі заклади системи професійно-технічної освіти провели поточні ремонтні роботи аудиторій, виробничих майстерень, гуртожитків, покрівель, тепломереж.

Завдяки співробітництву департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ВХПТУ № 5 м.Вінниці з Фондом Щьока (Німеччина) училищу виділено 75 тисяч євро на створення сучасної матеріально-технічної бази з професії "реставратор декортивно-художніх фарбувань, маляр", ще 25 тисяч евро надійшло на придбання комп'ютерної техніки. А у Барському професійному будівельному ліцеї готовий до відкриття центр "Хенкель - Баутехник (Украина) " з професії "утеплювач будівель".

На створення сучасної матеріально-технічної бази училищ, проведення поточних ремонтів, впровадження енергозбереження у 2015 році використано 2,6 млн.грн. коштів обласного бюджету та 4,4 млн.грн. позабюджетних коштів.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця