ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Земфіру та Вінницю об'єднує не лише екс-клавішник

Як виявилось дід Леоніда Бурлакова - продюсера Земфіри - вінничанин
Depo.
3 серпня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua
Земфіру та Вінницю об
Земфіру та Вінницю об'єднує не лише екс-клавішник

Під час одного з інтерв'ю відомий московський музичний продюсер Леонід Бурлаков згадав своє вінницьке коріння, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на zotov-news.com.

Свого часу Леонід Бурлаков створив такі відомі проекти, як "Мумій Троль", "Земфіра" та "Брати Грім". Наразі продюсер викладає в Московському державному університеті управління. Читає курс "Економіка в шоу бізнесі" на факультеті менеджменту в музичній індустрії.

Днями, відповідаючи на запитання журналіста про те скільки довелося пережити переїжджаючи з рідного для нього Владивостока до російської столиці, Леонід Бурлаков несподівано згадав про свої вінницькі корені. За словами продюсера, його перший дід прибув в Примор'я з Пітера, другий - із Вінниці.

На запитання чи відчуває продюсер себе щасливою людиною, він відповів, що щастя збільшується в розмірах із народженням дітей у сім'ї. У Леоніда Бурлакова четверо дітей. Щасливий продюсер і тим, що кожен день із року в рік слухає музику. Штучний кайф (наркотики, алкоголь, тютюн) "пройшли повз" Бурлакова.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця