У Вінниці начальник ЖЕКа отримав догану через котів

Олександр Данилюк не виселив котів з підвалу, через що отримав дисциплінарне стягнення
Depo.
26 липня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
У Вінниці начальник ЖЕКа отримав догану через котів
У Вінниці начальник ЖЕКа отримав догану через котів

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Вінницького міського голови, передає Depo.Вінниця.

Комунальник не виконав доручення департаменту житлового господарства щодо відселення котів з підвального багатоповерхівки за адресою Келецька, 60. Котяча епопея тут тягнеться аж з 2012 року. Одна з мешканок багатоповерхівки влаштувала в підвалі котячий притулок. Зокрема, вона зривала грати, встановлені комунальниками, аби хвостаті могли потрапити до підвалу в люті морози. 

Сусідство з котами не подобається іншій жительці будинку. Через що вона постійно пише скарги до виконкому міської ради, правоохоронних органів і Держсанепідслужби.

Зрештою, департамент житлового господарства міськради надав доручення керівництву МКП "ЖЕК-7" вжити до громадянки заходів адміністративного впливу та забезпечити відселення котів.

"…Але, керівництвом МКП "ЖЕК-7" 06.06.2016 року лише було надіслано припис гр. Бедраківської В. А., щодо усунення перешкод в користуванні підвальним приміщенням та вирішення питання з відселення котів, і до даного часу ніяких подальших дій щодо виконання поставленого доручення зі сторони підприємства здійснено не було", - йдеться в роспорядженні міського голови.

Це і стало причиною догани керівнику ЖЕКу Олександру Данилюку.

Нагадаємо, що суд дозволив вінничанці тримати в квартирі 40 собак.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця