UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

При Територіальному центрі соціального обслуговування створили пункт прокату

Щоб отримати засоби реабілітації, вінничани мають звернутися до  пункту прокату й надати відповідну довідку лікаря

При Територіальному центрі соціального о…

У Вінниці при Територіальному центрі соціального обслуговування працюватиме пункт прокату засобів реабілітації. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Жителі Вінницької об’єднаної територіальної громади, які потребують інвалідних візків, ходунків, палиць та інші  засоби реабілітації зможуть взяти їх на прокат. Щоб отримати ці засоби, вінничани мають звернутися до  пункту прокату й надати відповідну довідку лікаря.

"Видача засобів реабілітації здійснюватиметься на безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаватимуться одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів (копія паспорту, ідентифікаційного коду та довідка лікаря, про потребу особи в певному засобі реабілітації). Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами, відповідно до укладеного договору. Договір буде у двох примірниках – один залишається в Терцентрі, інший – у людини, яка бере ці засоби", – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. 

У департаменті наголошують, що у пункті прокату засобів реабілітації видаватимуться речі, якими уже користувалися вінничани, але вони в придатному для використання стані. Після закінчення терміну прокату їх потрібно  повернути в робочому стані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"