Президія облради збільшила порядок денний позачергової сесії у три рази

Депутати внесли 19 доповнень та змін в порядок денний сесії, яка відбудеться завтра, 15 липня
Depo.
14 липня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua
Президія облради збільшила порядок денний позачергової сесії у три рази
Президія облради збільшила порядок денний позачергової сесії у три рази

Сьогодні, 14 липня, відбулося засідання президії обласної ради 7 скликання. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної ради. 

На порядок денний позачергової 9 сесії обласної ради 7 скликання попередньо було винесено 8 питань. Однак члени президії вирішили, що з нагоди позачергового зібрання самоврядного органу, невідкладного розгляду потребує ще низка питань.  

Зокрема, голова комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков вніс пропозицію розглянути на завтрашній сесії ще чотири питання:

1. Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу "Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер №2";

2. Про передачу майна закріпленого за комунальним підприємством "Козятинська центральна районна лікарня" та комунальної установи "Козятинська лікарня відновного лікування";

3. Про внесення змін до п. 3 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №150 "Про припинення юридичних осіб";

4. Про внесення змін до п.5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №151 "Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області" (про дозвіл Печерській обласній лікарні відновного лікування на безоплатне користування строком на 20 років).

Інші члени президії обласної ради винесли на розгляд сесії ще 14 депутатських звернень та питання "Різне". Зрештою порядок денний позачергової сесії з 8 питань "виріс" до 27. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця