Вінницька ОДА "попіарила" новий сімейний бізнес нардепа Ткачука

На відкритті ТЦ у Вінниці нардеп Геннадій Ткачук та його молодший брат Ігор, заступник гендиректора ДП "Укрпошта", урочисто перерізали червону стрічку
Depo.
3 серпня 2016 09:24
ФОТО: depo.ua
Вінницька ОДА "попіарила" новий сімейний бізнес нардепа Ткачука
Вінницька ОДА "попіарила" новий сімейний бізнес нардепа Ткачука

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації розмістив на офіційному Інтернет-представництві ОДА  інформацію про відкриття приватної комерційної структури - нового торговельного центру у Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Прес-служба Вінницької ОДА "попіарила" новий бізнес нардепа Ткачука і його брата - держслужбовця - фото 1

Більше того, новий ТЦ на сайті ОДА відкрито прорекламувала заступниця директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вега Кулявець. Зокрема вона назвала відкриття приватного бізнес-проекту "значимою подією для області". Чиновниця, яка відповідно до інформації прес-служби ОДА, була присутньою на відкритті ТЦ, розповіла про його комерційний потенціал та висловила сподівання, що ця подія вплине на "збільшення товарообігу і покращення статистичних показників" органів виконавчої влади Вінниччини. Також вона заявила, що процвітання бізнесу родини нардепа "надасть поштовх до економічного зростання області". 

Також відкривали новий ТЦ дружина Ігоря Ткачука Людмила Станіславенко, яка нині є депутатом Вінницької облради, їхній син - Віталій Ткачук, який є депутатом Вінницької районної ради та інші родичі братів Ткачуків, які, ймовірно, де-юре і є власниками нового ТЦ. 

Додамо, що крім текстової реклами до публікації Департаменту долучено 23 фотографії, де демонструються комерційні площі, товари, товарні знаки, вивіски,  а також вказано місцезнаходження нового ТЦ та перераховано сервіси, які надаються на його базі.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця