Правоохоронці Вінниці спільно з колегами зі Львову та Миколаєва затримали кіберзлочинців

Шахраї втручались у банківську систему та привласнювали кошти. Лише за останні три дні зняли 25 тисяч гривень

Вінницькі працівники відділу по боротьбі з кіберзлочинністю спільно з оперативниками з Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України, львівськими та миколаївськими колегами у Вінницькому районі затримали кібершахраїв, яких підозрюють у незаконному використанні електронних копій банківських карток міжнародної платіжної системи MasterCard, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної міліції.

Під час затримання у підозрюваних вилучили більше десятка банківських розрахункових карток, обладнання для їх підробки, ноутбук. Зловмисники з допомогою фальшивих дублікатів карток знімали кошти з рахунків в банках, які знаходяться в Україні та за кордоном.

Підозрювані у кібершахрайстві купували оргтехніку, побутову техніку, золоті вироби, розраховуючись підробленими картками. Попереднім слідством встановлено, що тільки за останні три дні зловмисники отоварилися на суму близько 25 тисяч гривень. Яка загальна сума злочинних заробітків буде з'ясовано в ході розслідування. Кіберзлочинцям загрожує до восьми років ув'язнення.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця