На Вінниччині працівники дитбудинку повстали проти керівника з колонії

Частина працівників ладижинського дитячого будинку-інтернату для розумово відсталих дітей "Троянда" не хочуть, аби ними керував колишній працівник колонії
Depo.
1 березня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині працівники дитбудинку повстали проти керівника з колонії
На Вінниччині працівники дитбудинку повстали проти керівника з колонії

Директора ладижинського інтернату для розумово-відсталих дітей "Троянда" Володимира Мельника деякі працівники закладу звинувачують в неналежному виконанні своїх обовязків та зловживанні службовим становищем. Про це кореспонденту Depo.Вінниця розповіла депутат обласної ради Людмила Головашич. 

За її словами, частина колективу звернулася до неї з листом, у якому працівники описали неналежну, на їх думку, поведінку свого очільника. 

"Люди на чотирьох сторінках списали факти, через які Мельник не повинен обіймати цю посаду. Зокрема, що він займався там бізнесом - ремонтував автомобілі. Також, - що діти отримували неякісні продукти та неналежний догляд: він навіть не відвідує підопічних. Крім того, працівники стверджують, що він любить випити", - розповіла Головашич. 

За словами депутатки, цей конфлікт існує давно - ще з моменту призначення Мельника директором у 2013 році. Працівники не могли зрозуміти, за яким принципом в області визначались з кандидатурою Мельника на посаду, оскільки до того він працював в Ладижинській виправній колонії №39, де очолював виробництво. 

"Я зробила депутатський запит і попросила провести відповідне розслідування. Розумію, що щось із написаного працівниками може підтвердитись, а щось - ні. Але факт залишається фактом - конфлікт там є", - зауважила депутатка. 

Для вивчення ситуації створили спеціальну комісію, яка вивчає проблему. Вона має оголосити свій звіт до 10 березня. 

З Володимиром Мельником наразі зв'язатися не вдалось: в інтернаті повідомили, що він на лікарняному і коли вийде на роботу - невідомо. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця