Працівник ладижинської птахофабрики опинився у реанімації з важким отруєнням

Чоловік вивозив мертву птицю і опинився у ямі з токсичними відходами

Максиму Сліпенькому з Іллінців діагностували токсичну енцефалопатію. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на допис журналістки Вікторії Микитюк у соцмережі "Фейсбук".

Водій автотранспортних засобів з ладижинської птахофабрики близько 10 хвилин пробув у ямі з токсичними відходами, допомагаючи вибратись з неї своєму напарнику. Той, не маючи засобів захисту, поліз по запчастину від фури, що випадково впала разом із мертвою птицею.

"10 червня він звично прийшов на роботу та вивозив мертву птицю. Раптом із фури впала запчастина у яму з відходами і колега поліз вийняти. Але самотужки вибратись вже не міг, то ж почав просити про допомогу. Єдиним, хто кинувся, був Максим. А далі 10 хвилин чоловік провів у ямі з невідомими токсичними речовинами. Втратив свідомість. Зупинка дихання, кома та токсична енцефалопатія. Максима забрали до лікарні у Ладижин. Пізно ввечері про НП із чоловіком дізналась його сестра і негайно приїхала на таксі до реанімації", - описує ситуацію Вікторія Микитюк.

Згодом стан Максима погірився, ож його транспортували до Вінниці, де підключили до апарату штучного дихання.

Повідомляється, що Максим Сліпенький - демобілізований захисник, який одним з перших пішов в АТО. Нині на його лікування збирають кошти. Усі реквізити розміщено, в тому числі, й на сторінці вінницької журналістки.

Нагадаємо, що у січні на ладижинській птахофабриці смертельно травмувався працівник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця