Понад два десятки шкіл і дитсадків Вінниччини отримають гроші на будівництво або реконструкцію

Фінансування відбуватиметься в рамках проекту "Новий освітній простір"

На Вінниччині в рамках проекту "Новий освітній простір" у 2019 році з Держфонду регіонального розвитку ДФРР буде профінансовано будівництво або реконструкцію 22 шкіл та дитсадків. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Загалом уже схвалено фінансування з ДФРР реалізації 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та інші важливі регіональні проекти.

Зокрема виділено кошти на 22 проекти у Вінницькій, 24 проекти у Волинській, 15 – у Дніпропетровській, 51 – у Донецькій, 43 – у Житомирській, 50 - у Закарпатській, 23 – у Запорізькій, 52 – у Івано-Франківській, 10 – у Київській, 10 – у Кіровоградській, 41 – у Луганській, 52 – у Львівській, 5 – у Миколаївській, 14 – у Одеській, 6 – у Полтавській, 22 – у Рівненській, 37 – у Сумській, 44 – у Тернопільській, 24 – у Харківській, 31 – у Херсонській, 49 – у Хмельницькій, 16 – у Черкаській, 25 – у Чернівецькій, 32 – у Чернігівській областях та 9 – у місті Київ.

З переліком усіх проектів можна ознайомитися за посиланнями: https://bit.ly/2JPnV2i.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #школа