ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою"

Вінницька "Опора" констатує, що у Вінниці використовуються маніпулятивні методи агітації та "чорний піар"
Depo.
12 жовтня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua

У Вінниці поширюється газета "Тарасова правда", на сторінках якої надруковано "чорнуху" не лише на місцевих кандидатів, але й на загальноукраїнських політиків, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу регіонального представництва громадської мережі "Опора".

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою" - фото 1

В газеті "Тарасова правда", що безкоштовно розповсюджується у Вінниці, міститься негативна інформація про учасників виборчих перегонів: кандидатів до міської ради та на посаду міського голови. Більше всього "чорнушникам" не подобаються представники "Народного контролю", "Партії пенсіонерів України", "Батьківщини" та "Радикальної партії Ляшка", а також лідерів останніх двох партій - Юлію Тимошенко та Олега Ляшка. Перепало "чорного піару" і вінницьким представникам Руху "Чесно". Жодного слова негативу в "Тарасовій правді" немає лише про провладні політсили.

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою" - фото 2

Газета, яку представники "Опори" визнали "чорним піаром", має всі вихідні дані. На її останній сторінці вказано номер свідоцтва про державну реєстрацію, засновника, видавця та назву й адресу типографії.

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою" - фото 3

Власник "Тарасової правди" - добре відомий у Вінниці Тарас Чорноіван, якого два роки тому було затримано за підозрою у вимаганні "круглої суми" у ректора Вінницького медуніверситету Василя Мороза в обмін на припинення "обливання брудом" на сторінках ресурсів, які підпорядковуються Чорноівану. 

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою" - фото 4

Представники "Опори" нагадують, що законодавство забороняє розповсюджувати завідомо недостовірні відомості про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію.

Екватор передвиборчої гонки Вінниця відзначила "чорнухою" - фото 5

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.