Як вінницька поліція доводить свою профпридатність

Співробітники обласного управління Нацполіції складатимуть атестаційні тести протягом семи робочих днів
Depo.
28 липня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Як вінницька поліція доводить свою профпридатність
Як вінницька поліція доводить свою профпридатність

Сьогодні, 28 липня, в перший день атестаційного тестування, рівень своїх знань продемонструє 364 представника особового складу Нацполіції Вінниччини. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомили у перс-службі обласного управління Нацполіції. 

Поліцейських поділили на 28 груп по 13 чоловік у кожній. Всього для складання тестів в управлінні підготували 7 аудиторій, в кожній з яких по черзі тестуватиметься по 4 групи. Весь процес відбуватиметься за присутності "копів" та представників громадськості.   

За дві години кожен поліцейський має осилити 120 питань. Після складання перших 60 питань, правоохоронцям дають 10-хвилинний "перекур". Щоправда під час перерви поліцейським забороняється покидати приміщення, де проходить тестування.

Суть тестування полягає у перевірці рівня знань та навичок поліцейських. За формою та змістом тестові завдання будуть абсолютно різними. Працівникам поліції треба буде написати визначення того чи іншого поняття, продовжити речення, описати порядок дій при конкретних обставинах, вказати нормативно-правовий акт, яким потрібно керуватись в тому чи іншому випадку. 

За "провал" тесту поліцейський буде не допущений до співбесіди з атестаційною комісією. Відтак, він не зможе продовжити роботу у складі обласного управління Нацполіції.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 липня, у Вінниці розпочалось атестаційне тестування співробітників обласного управління Нацполіції.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця