Поліцейські кінологи дають уроки вінницьким школярам

На перше заняття прийшли три дівчини

З ініціативи поліції у Вінниці розпочав роботу гурток для дітей "Юний кінолог". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

Досвідчені працівники поліцейського кінологічного центру навчають школярів азів взаєморозуміння з чотирилапими друзями, правилам догляду, дресирування та спілкування з ними. Навчання проводитимуться безкоштовно тричі на тиждень. На перше заняття прийшли три вінницькі школярки, дві з яких привели своїх домашніх улюбленців. Працівники кінологічного центру, які мають багаторічний досвід у спілкуванні та дресируванні різних порід собак, продемонстрували уміння своїх підопічних.

Навчання розпочали з теоретичного курсу, після чого перейшли до практичних занять.

Діти, які покажуть найкращі здібності у дресируванні, будуть запрошені до участі у всеукраїнських змаганнях серед молоді "Юний кінолог", які відбудуться наприкінці травня в місті Суми.

Гурток працює на базі кінологічного центру ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця вул. Ботанічна, 30. Запис за тел. (097)4057190 - Юрій Байнак.

Нагадаємо, що кінолог Могилів-Подільського прикордонного загону Євген Горецький та його вихованка – лабрадор Цея представляли Державне прикордонне відомство України у міжнародних змаганнях на кращого кінолога та розшукову собаку у білоруському місті Сморгонь.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #поліція