ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погрозами селяни Бершадщини домоглися закриття піщаного кар’єру

Через видобування піску у жителів села Бирлівка почали руйнуватись будинки
Depo.
7 липня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Погрозами селяни Бершадщини домоглися закриття піщаного кар’єру
Погрозами селяни Бершадщини домоглися закриття піщаного кар’єру

Прокуратура Бершадського району розпочала кримінальне провадження за фактом порушення правил використання надр на території Бирлівської сільської ради, де один із підприємців влаштував кар'єр, у якому видобував пісок, що, на думку місцевих жителів, призвело до часткової руйнації розташованих поруч житлових будинків та зниження рівня води в криницях громадян, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на обласну прокуратуру.

Слідчим СВ Бершадського РВ УМВС допитано ряд заявників та осіб, у будинках яких почали з'являтися тріщини, проведено огляд деяких житлових будинків, у яких наявні тріщини, вирішується питання про призначення будівельно-технічної експертизи.
Крім того, районним судом Бершаді винесено ухвалу, якою на період досудового слідства заборонено використовувати земснаряд для видобування піску на території вказаного кар'єру.

Нагадаємо, нещодавно жителі села Бирлівка погрожували перекрити дорогу, якщо влада і надалі ігноруватиме їхні заяви щодо припинення видобування піску з місцевого кар'єру.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua