Погосяну "вліпили" догану за непорозуміння щодо муніципального житла

Кількість заявлених у майбутньому будинку квартир не відповідала дійсності
Depo.
28 листопада 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
Погосяну "вліпили" догану за непорозуміння щодо муніципального житла
Погосяну "вліпили" догану за непорозуміння щодо муніципального житла

Вінницький міський голова оголосив догану директору департаменту економіки Вінницької міської ради Віталію Погосяну за неналежну організацію жеребкування  у програмі "Муніципальне житло". Про це повідомляє передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Конфліктна ситуація склалася 18 листопада під час жеребкування серед потенційних учасників програми "Муніципальне житло м. Вінниці" для визначення розташування майбутніх квартир у будинку, що споруджується на вул. Петра Запорожця, 4.

"В ході проведення жеребкування виникла конфліктна ситуація, спричинена тим, що кількість квартир розіграшу не відповідає дійсності. Крім того, директором департаменту економіки і інвестицій міської ради не було висвітлено дану інформацію на сайті міської ради та не оголошено до початку жеребкування, що і призвело до виникнення даної ситуації", – пояснюється на сайті міської ради.

Розглянувши доповідну записку заступника міського голови Владислава Скальського, міський голова підписав розпорядження про оголошення Погосяну догани.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах