Вінницькі книголюби фестивалять на VinBookFest

У книжковому фестивалі, що триває у Вінниці, беруть участь видавництва та книгарні

Два дні, 17 та 18 травня, у Вінниці на Майдані Незалежності проходить третій VinBookFest, учасниками якого стали видавництва та книгарні з різних куточків України, повідомляє Depo.Вінниця.

Упродовж фестивалю вінничани та гості міста зможуть не лише ознайомитися з книжковими новинками, а й стати учасниками майстер-класів, які проводять співробітники бібліотек.

"Як і минулого року, цьогорічний фестиваль ми приурочили до Дня Європи. Ми запрошуємо до участі книжкові магазини та видавництва, і цього року до нас приїхали 13 видавництв із різних куточків України: Львова, Чернівців, Києва та, звичайно, Вінниці", - каже завідувачка відділом комплектування та обробки літератури Вінницької централізованої бібліотечної системи Ніна Скорик.

Як розповіла одна з організаторів фестивалю, голова громадської організації Тетяна Верещак, на ідею VinBookFest`у надихнув досвід проведення аналогічних заходів у Києві, Львові, Маріуполі та інших містах України.

"Ще однією метою нашого проекту було збільшити число відвідувачів бібліотек та книгарень. І протягом останніх років ми помітили таке зростання", - зазначає Тетяна Верещак.

За її словами, сьогодні вінничанки в основному читають жіночі романи та детективи, натомість вінницькі чоловіки надають перевагу пригодам та фантастиці.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця