Підпільний тютюновий цех зі щомісячним прибутком у 30 млн грн "накрили" у Вінниці (ВІДЕО)
Потужність тіньового цеху з виробництва цигарок становила 40 000 пачок на день. Через що бюджет щомісяця недоотримував 6 млн грн податків
Про це інформують у Нацполіції, пише Depo.Вінниця.
В орендованому ангарі ділки встановили промислову лінію, а готову продукцію постачали на споживчий ринок кількох регіонів країни. Під час обшуків у порушників вилучили обладнання та тютюнових виробів без марок акцизного податку на майже 7 млн грн.
Організували цигарковий "бізнес" четверо мешканців Вінниці. Щоб не привертати зайву увагу, фігуранти орендували ангар на території промзони одного з районів міста. Для налагодження безперебійного виготовлення сигарет, зловмисники завезли й встановили у приміщенні промислову лінію з виробничими потужностями до 40 000 пачок на добу. До роботи у цеху ділки залучили сімох осіб — жителів Вінницької та Житомирської областей.
Тютюновий "бізнес" приносив його організаторам до 30 млн грн прибутку на місяць, при цьому вони не сплачували жодних податків. Відтак бюджет щомісяця не доотримував близько 6 мільйонів гривень.
Силовики провели 11 обшуків на території Вінниці. В орендованому нежитловому приміщенні правоохоронці виявили підпільний цех з робітниками, які безпосередньо працювали на лінії виробництва цигарок.
Під час слідчих дій вилучили обладнання для виготовлення, 8 000 пачок цигарок без марок акцизного податку, 43 680 пачок готової контрафактної продукції торговельних марок "Прима", "Astru" та "Ritm", понад 3,1 тонни тютюну, вантажний автомобіль для перевезення готового товару, матеріали для пакування, мобільні телефони та "чорнові" записи. Загальна вартість вилученої лінії та тютюнової продукції складає близько 7 млн грн.
Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Слідством встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця