Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці"

На ставці "Вервольф" відбудеться історична реконструкція подій Другої світової війни
Depo.
21 вересня 2016 09:31
ФОТО: depo.ua
Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці"
Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці"

У суботу й неділю, 24 і 25 вересня у Стрижавці під Вінницею, на терторії колишньої ставки Гітлера "Вервольф" відбудеться фестиваль воєнно-історичної реконструкції "Жива історія", присвячений подіям Другої світової війни. Про це повідомляє Depo.Вінниця з  посиланням на QHA.

Нині на території ставки діє історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму. Фестиваль відбуватиметься у форматі "живого" музею, його "експонатами" будуть люди. Відвідувачі зможуть вільно пересуватися територією, фотографуватися, відвідувати аутентичні табори часів Другої світової.

На думку керівника вінницького відділення організації "Честь і Слава" Віталія Головенька, такий формат дозволяє повніше сприймати історію.

"Ми вже другий рік поспіль проводимо цей захід. Цього року плануємо залучити ще більшу кількістьу часників і більше військової техніки. Головна ідея фестивалю, кірм донесення до широких мас інформації про Другу світову війну, - це спроба показати, що в будь-якій  війні, в першу чергу, страждають невинні люди. Мирному населенню дуже далеко до "високих ідей" агресорів", - сказав Головенько.

Учасники фестивалю побачать три військово-польові табори: Червоної армії, УПА і німецьких загарбників. Використовуватиметься форма і зброя часів Другої світової.

Крім того, запланована реконструкція деяких боїв між частинами Червоної армії, УПА і військами Вермахту.

Вхід на фестиваль буде вільним, глядачі оплатять лише музейні квитки. 

Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 1Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 2Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 3Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 4Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 5Під Вінницею битимуться "червоноамійці", "німці" і "бандерівці" - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця