ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Вінницею з'явився будинок для безпритульних

Більшість мешканців будинку – колишні в'язні, люди, які постраждали від насильства у родині, втратили житло

Depo.
15 лютого 2018 16:21
ФОТО: depo.ua

У селі Вінницькі Хутори при обласному об'єднанні Церкви Християн Віри євангельської нещодавно відкрився будинок милосердя для людей, що потрапили у складні життєві обставини. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Більшість мешканців будинку – колишні в'язні, люди, які постраждали від насильства у родині, втратили житло, повідомив директор закладу Ярослав Сімашко.

Загалом в Домі Милосердя створені всі умови для проживання40 осіб. Зараз тут перебуває 27 людей, проте ліжко-місця призначені лише для чоловіків. Окрім проживання і харчування, в закладі безпритульні можуть отримати ще цілу низку послуг – допомогу у відновленні документів, супровід до медичних закладів тощо. Передбачені місця й для людей з особливими потребами.

За словами директора, заклад діє на благодійних засадах завдяки допомозі об'єднаної Церкви Християн Віри Євангельської. Програма перебування в будинку милосердя базується на християнських істинах і має на меті, в першу чергу, допомогти людині побачити реальне життя, орієнтуватися в ньому, максимально ресоціалізуватися.

Нагадаємо, у Вінниці відкрили пункт обігріву для безпритульних.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook