Під час атестації, кілька вінницьких поліцейських "провалили" тести з логічного мислення

Щодня протягом тижня атестаційне тестування складає понад три сотні поліцейських
Depo.
1 серпня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
Під час атестації, кілька вінницьких поліцейських "провалили" тести з логічного мислення
Під час атестації, кілька вінницьких поліцейських "провалили" тести з логічного мислення

На Вінниччині триває третя хвиля атестації співробітників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами громадського спостерігача Анатолія Банаха, тестування проходить спокійному режимі, щоправда результати не зовсім тішать.

"В перший день атестації результати були не дуже, зараз дещо кращі. У мене таке враження складається, що чим молодші працівники - тим гірший у них рівень балів, чим старші працівники – тим кращі результати", - каже Банах. 

Він зазначив, що знання та здібності окремих поліцейських виявились критично низькими.

"Прикро, що були такі випадки, коли слідчий написав тест з логіки і аналітики на 16 балів із 60 можливих, а тести із знання законодавства на 22 бали. Щоправда були ще гірші результати - наприклад у моїй групі працівник поліції склав тести на 10 балів з логіки. Коли я запитав, ким працюєте, відповів, що водієм. Тут виникає питання, навіщо у системі МВС водії в ролі поліціянтів. Адже, якщо у нього логіка на 10 балів , а знання на 25, і якщо йому видадуть зброю при складних випадках, то як ми можемо говорити про адекватне реагування поліції на якісь злочини", - підкреслив Анатолій Банах.

За словами спостерігача, поки що під час тестування випадків списування зафіксовано не було. 

Нагадаємо, що у четвер, 28 липня, на Вінниччині розпочалось атестаційне тестування співробітників ГУ Нацполіції в області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця