Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок

У Вінниці відкрилася унікальна виставка діадем переможниць міських конкурсів краси
Depo.
16 грудня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок
Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок

У Вінницькому художньому музеї відкрилася перша в Україні виставка діадем переможниць вінницьких конкурсів краси. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на портал "Вежа".

Виставка називається "НЕ царські корони". "Найстарший" експонат датований 1998 роком, "наймолодший" - 2016-м.

Усі корони виготовляла вінницька ювелірна фірма "Діадема". Найбільше проблем було з першою короною. Оскільки досвіду виготовлення подібних виробів у майстрів підприємства не було.

"Цю корону виготовляли два місяці, дуже хвилювалися – так, що головний спонсор зліг із виразкою шлунку. Згідно із законодавством тих років ювелірна компанія не могла використовувати власний метал. Тож ми офіційно придбали дві срібних ложки, аби ювеліри з них могли виготовити корону для переможниці, – розповів організатор конкурсу "Міс Вінниця", директор міського палацу мистецтв Євген Майданик.

До речі, ця корона була і найважчою з усіх. Отримала "корону номер один" Наталя Лихогляд.

Кожна корона унікальна, другої точно такої немає. Розробляє їх команда майстрів під керівництвом директора компанії Григорія Деруна.

На виставку завітали дві королеви краси – переможниці конкурсів 2015 і 2016 років Оксана Пугач і Дар’я Поліщук. 

Нагадаємо, заявки на наступний конкурс краси приймаються до 17 січня 2917 року. 

Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 2Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 3Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 4Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 5Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 6Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 7Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 8Першу корону для вінницької красуні виготовили зі срібних ложок - фото 9

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах