У Вінниці фестивалили школярі

Шкільні колективи з 35 шкіл міста представили невеликі концертні програми, присвячені 70-річчю з Дня народження славетного українського композитора, співака Володимира Івасюка

Наприкінці минулого тижня у Вінниці проходив міський фестиваль художньої самодіяльної творчості учнівської молоді "Перлини року – 2019". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Повідомляється, що участь у у фестивалі взяли близько 3000 учнів 1-11 класів з 35 шкіл міста. За словами організаторів, кращі номери увійдуть до програми річного звітного концерту закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади в рамках обласного фестивалю учнівської та педагогічної творчості, який відбудеться 20 березня 2019 року у Міському палаці мистецтв.

Зазначимо, що фестиваль "Перлини року – 2019" – це один із заходів, який включено до Плану реалізації  ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді", до якої Вінниця приєдналася у 2018 році. Основна мета фестивалю – надати можливість юним вінничанам розвивати і реалізовувати свої здібності і таланти.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook