Пенсіонерка з Вінниччини в'яже шкарпетки для бійців і просить допомоги матеріалами для роботи

Нещодавно жінка передала бійцям десять пар шкарпеток, готує до відправки наступну партію своїх виробів

У Територіальному центрі соціального обслуговування Барського району, що на Вінниччині проживає жінка, яка в'яже шкарпетки для українських бійців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на БарNews.City.

Родом Ніна Ковальова з Кропивниччини, молодість її пройшла на Київщині, а поважний вік Ніні Михайлівні довелося зустрічати вже на Вінниччині.

Колись вона мала сім'ю, працювала оператором у поштовому відділенні, співала в хорі. Життя склалося так, що тепер жінка живе у терцентрі, але сидіти склавши руки не збирається.

"Моїм найулюбленішим захопленням є в'язання. Своїми виробами я вже обдарувала жителів "Милосердя" та усіх знайомих. Нещодавно у мене виникла ідея поділитися часточкою нерозтраченого душевного тепла із нашими воїнами-захисниками. І тоді я вирішила в'язати теплі шкарпетки і для них. От тільки ниток для такої хорошої справи потрібно чимал ", - розповідає жінка.

Усі небайдужі можуть допомогти в добрій справі. Якщо маєте теплі в'язані речі, які вже вийшли з ужитку, але нитка в них ще міцна і надійна, приносьте чи надсилайте їх у центр соціального обслуговування Барського району за адресою: Бар, вул. Каштанова, 5а (колишній тубдиспансер). Тут вашим речам, які давно лише займають місце у шафі чи вкриваються пилом на горищі, дадуть нове життя, а ви, таким чином, долучитеся до доброї справи.

"Місяць назад ми передали на схід десять пар теплих шкарпеток. Віддаємо їх місцевим волонтерам, які регулярно передають гуманітарну допомогу на передову. Ніна Михайлівна дуже активна, ніколи не залишається осторонь будь-яких справ. От і в грудні ми знову будемо передавати десять пар шкарпеток нашим захисникам, які зробила наша трудівниця. Цього разу, разом із ними вона хоче написати й лист хлопцям, які захищають наші кордони", - розповідає директорка центру Тетяна Лущинська.

Нагадаємо, вінничани регулярно передають бійцям продукти та побутові речі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця