Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята

Народні обранці запевняють, що найкращий відпочинок для них - з родиною
Depo.
20 січня 2016 15:30
ФОТО: depo.ua
Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята
Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята

Новорічні та різдвяні вихідні закінчилися. Інтернет-виданя Depo.Вінниця поцікавилося у вінницьких нардепів, як та де вони їх провели, що дарували рідним та які подарунки отримали самі. Щоправда, далеко не всі народні обранці погодились розповісти про себе.

Нардеп Руслан Демчак зізнався, що Новий рік святкував з дружиною та дітьми в Трускавці. А от Різдво Демчак відзначав у селі Остапківці Немирівського району у своєї бабусі Сяні, якій 87 років. За його словами, там зібралось вже більш широке сімейне коло.

"Сім'я подарувала принтер, який працює на Wi-Fi каналі, з сучасними гаджетами. Такий собі подарунок для всіх", - розповів Демчак. 

Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята - фото 1

Сергій Кудлаєнко свята провів з родиною у Вінниці і запевняє, що для нього це стало найкращим подарунком. Дружині Тетяні на Новий рік подарував парфуми, проте, які саме, - не зізнався. Такий же презент від коханої отримав і сам. А от трьох своїх синів Кудлаєнки обдарували сповна: солодощі, книги про тварин, іграшкові динозаври та цілу міністанцію з авто. 

"У нас велика родина, яка на свята намагається зібратися разом у батьківському домі. Тому побачити усіх стало для мене найбільшим подарунком", - сказав Кудлаєнко.

Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята - фото 2

Юрій Македон вихідні теж провів у Вінниці з родиною, але запевняє, що подарунків ніяких не отримував і сам нічого не дарував. Щасливцями виявились лише похресники нардепа: їм дісталися іграшки, одяг та солодощі. Для себе ж найкращим подарунком Македон вважає книгу. Має їх близько 250, читає в середньому по дві у місяць останні десять років. Зізнався, що під час свят займався складанням списку літератури, яку має. 

"Щоб друзі, коли захочуть якусь подарувати, не повторювались. Та і сам вже по другому колу замовляю ті самі книги. Обгортка ніби інша, а починаю читати і розумію, що десь таке вже бачив", - розповів Македон.

Список книг Македон збирається вивісити на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". Здебільшого нардеп читає сучасну літературу по бізнесу, управлінню, менеджменту та лідерству.

Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята - фото 3

Микола Кучер новий рік зустрічав у Києві з дружиною Наталією та дітьми - сином Олександром та донькою Ларисою Білозір, яка наразі є депутатом вінницької обласної ради від БПП "Солідарність".

"Я не люблю Києва, намагаюсь на такі свята їхати до мами в Тростянець. Мені дуже подобається, коли під одним дахом збирається велика родина - батьки, діти, онуки, двоюрідні брати і сестри. Але цього року не вийшло", - розповів Кучер.

Парфуми, принтер, вишиванки та любов - які подарунки отримували вінницькі нардепи на свята - фото 4

А от Різдво нардеп провів за кордоном, щоправда, в якій саме країні - не сказав. Зазначив тільки, що "в дуже хорошій компанї". Щодо подарунків, то у сім'ї нардепа їх не особливо прийнято дарувати. Дружина політика Наталя Афанасіївна подарувала онукам 11-річній Анні-Марії та однорічній Єлизаветі вишиванки. А чоловікові - свою любов. Принаймні таку відповідь почув кореспондент видання в телефоні, коли нардеп жартома перепитав свою дружину про її подарунок йому.  

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця