ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шість претендентів змагатимуться за місце ректора в педагогічному університеті

В університеті максимально утаємничили процедуру проведення голосування
Depo.
28 вересня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Шість претендентів змагатимуться за місце ректора в педагогічному університеті
Шість претендентів змагатимуться за місце ректора в педагогічному університеті

Завтра, 29 вересня, у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського відбудуться вибори ректора, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сайт і-vin.

Серед шести кандидатів - дві жінки.

Наталія Лазаренко, яка нині керує університетом, в разі перемоги обіцяє популяризувати університет через ЗМІ та зняти фільм з відомими випускниками. Для викладачів, вона організує закордонне стажування, а для студентів - облаштує лекційні аудиторії кондиціонерами. Фінансові питання нинішня виконуюча обов‘язки планує вирішити за допомогою заможних випускників.

Доктор філологічних наук Ірина Руснак вже була при владі в університеті за часів ректора Шестопалюка, вона працювала проректором та певний час була в.о. ректора. Ірина Руснак збирається створить в університеті ефективну систему для самореалізації молоді. За словами претендентки, університет повинен осучаснитись та змінитись відповідно до умов нинішнього освітнього ринку, інакше він приречений.

Ще один з кандидатів Григорій Денисик - доктор географічних наук та завідувач кафедри природничо-географічного факультету ВДПУ має за плечима досвід проректора з виховної роботи у 2002-2003 роках. Чоловік на посаді ректора обіцяє "спростити" стосунки між керівництвом, викладачами та студентом.

Олександр Криворучко був лідером квітневих виборів, він кандидат історичних наук. Криворучко збирається залучити спеціалістів, владу, місцеве самоврядування та громадські організації для розроблення стратегії розвитку вишу. Чоловік виступає за доступність інформації про розподіл ставок між викладачами та фінансову звітність, цю інформацію він обіцяє публікувати на сайті університету.

Наступним кандидатом є ще один лідер квітневих виборчих перегонів в педуніверситеті доктор історичних наук Юрій Легун. Нині він парцює в обласному архіві.

Кандидат обіцяє домогтися скасування "самоізоляції" університету та налагодити нормальну співпрацю з міністерством. Також Легун вважає, що варто переймати європейський досвід і пробувати запровадити його у ВДПУ.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.