Отака любов: Вінничанин узяв собі прізвище на честь трамвая (ФОТО, ВІДЕО)

У Вінниці живе юнак, якого звуть Віталій Він-Вей

Тепер у Вінниці офіційно є Віталій Він-Вей: 23-річний юнак змінив прізвище на честь трамвая. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Півроку юнак збирався з намірами піти до державної міграційної служби і заявити про свої наміри стати Він-Веєм. Протягом усіх тих місяців, хлопець зважував "за" і "проти" й таки вирішив йти. До того ж, не за горами 105-річчя вінницького трамваю. А приурочити отримання нового паспорта до цієї дати, на думку хлопця, було би гарною ідеєю. "У мене були думки про те, що в очах інших, це може виглядати дивно. Так і сталося. Більшість були здивовані, але з усмішкою, Рідні відреагували негативно. Мама сказала, що мені варто сходити до психолога і перевіритися, чи все зі мною нормально. Мовляв, це ж зрада батькового прізвища, яке я змінюю на щось незрозуміле. Бабуся була такої ж думки", – розповідає Віталій Він-Вей.

У міграційній здивувалися рішенню вінничанина, працівниця РАЦСу також сказала, що не стикалася з подібним протягом усіх 30 років своєї роботи.

"Найбільше за все я мрію стати водієм трамвая. Обов'язково найдовшого з VinWay'їв. Друга мрія, щоб в усіх трамваях і тролейбусах оголошувалися зупинки саме моїм голосом", – розповідає хлопець.

Доходить до того, що Віталій пропускає "швейцарців" і сідає тільки в улюблені ВінВеї. Іноді їде до кінцевої, хоча вставати для цього потрібно раніше.

"Не думаю, що коли-небудь захочу змінити прізвище на якесь інше. Якщо одружуся, моїй дружині також доведеться брати моє прізвище. Щоправда не знаю, як вона до цього поставиться. Та й діти, виходить, що Він-Веями будуть. Розведеться цих Він-Веїв повно", – сміється юнак.

Нагадаємо, вінницькі майстри будують десятий трамвай VinWay.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця